Home /
Штаб ООС повідомляє про черговий день без втрат та обстрілів на Донбасі

Штаб ООС повідомляє про черговий день без втрат та обстрілів на Донбасі

Штаб української воєнної Операції об’єднаних сил повідомляє про черговий день без втрат на Донбасі.

Як ідеться в ранковому зведенні, 7 серпня російські гібридні сили тричі порушили режим тиші, але жоден український військовий не постраждав.

«Ворожі неприцільні постріли зі стрілецької зброї лунали біля Новолуганського. Ще по одному разу противник вистрілив з підствольного гранатомета неподалік Шумів, а з автоматичного станкового гранатомета – поблизу Травневого. Оскільки постріли були провокативними, то наші військовослужбовці на них не реагували та вогонь у відповідь не відкривали», – ідеться в повідомленні.

В угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» не повідомляють про бойові дії 7 серпня.

Із 00:01 27 липня на Донбасі набрала чинності чергова домовленість про «повне та всеосяжне припинення вогню». З того часу українські військові не повідомляють про поранених та вбитих.

Станом на вечір 4 серпня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 251 порушення нового перемир’я на Донбасі.

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За даними ООН, від березня 2014-го до 31 жовтня 2019 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 13 000 до 13 200 людей.


your ad here

ваш коментар: