Home /
Поліція: затриманий чоловік, який спізнився на потяг «Миколаїв – Київ» і «замінував» його

Поліція: затриманий чоловік, який спізнився на потяг «Миколаїв – Київ» і «замінував» його

Затриманий чоловік, який повідомив про мінування потягу «Миколаїв – Київ» ввечері 25 серпня, повідомила поліція Миколаївської області.

«Близько 22:00 25 серпня через анонімне телефонне повідомлення про загрозу вибуху від невідомого чоловіка у потязі сполученням «Миколаїв-Київ» правоохоронці провели евакуацію близько 700 пасажирів. Потяг здійснив екстрену зупинку на залізничній станції неподалік села Явкине Баштанського району Миколаївської області», – розповіли поліцейські.

Вибухотехніки та кінолог не виявили предметів або пристроїв, які б могли становити загрозу життю та здоров’ю громадян. Через кілька годин вони затримали підозрюваного – 36-річного мешканця Чернігівської області.

«Чоловік пояснює, що прямував додому з Херсонської області, де перебував на відпочинку. Він доїхав до Миколаєва та о 21:20 повинен був сісти на потяг, але спізнився. Мобільний телефон, з якого зловмисник, ймовірно, здійснив дзвінок, поліцейські вилучили», – інформує поліція.

Провадження відкрите за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Чоловіку загрожує від двох до шести років позбавлення волі.


your ad here

ваш коментар: