Home /
Генштаб ЗСУ заявив про намір зменшити кількість призовників осіннього призову

Генштаб ЗСУ заявив про намір зменшити кількість призовників осіннього призову

Восени 2020 року кількість призваних на строкову військову службу мають зменшити. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройний сил України.

«Нині у Генеральному штабі триває робота з якісного укомплектування Збройних Сил України рядовим та сержантським складом, яка спрямована на збільшення військовослужбовців військової служби за контрактом. Вживаються заходи щодо удосконалення порядку проходження військової служби зазначеної категорії військовослужбовців», – мовиться у повідомленні.

Як розповіли у Генштабі, у військових комісаріатах удосконалюють організацію відбору кандидатів для прийому на військову службу за контрактом.

«Так, з початку року залучено до військової служби за контрактом у Збройних Силах України 25 тис. чоловік (з них понад 2 тис. осіб офіцерського складу). Це дає можливість поставити питання про зменшення чисельності громадян України, які підлягатимуть призову на строкову військову службу у жовтні – грудні цього року. Відповідні пропозиції готуються для подання на розгляд до Кабінету Міністрів України», – зазначили у Генштабі.

 

Як у липні повідомили у Генштабі, під час весняного призову призвано і відправлено до військ (сил) усього 16 460 осіб, із них до Збройних сил 9 000 осіб, Національної гвардії 5 460 осіб; Державної спеціальної служби транспорту 700 осіб; Державної прикордонної служби 1 300 осіб.


your ad here

ваш коментар: