Home /
У Кривому Розі з рейок зійшли 15 вагонів, в УЗ кажуть – через умисні дії

У Кривому Розі з рейок зійшли 15 вагонів, в УЗ кажуть – через умисні дії

В «Укрзалізниці» повідомили про сходження із рейок 15 вагонів на перегоні біля Кривого Рогу. Як заявив голова УЗ Володимир Жмак, причиною стало умисне пошкодження залізничних колій.

«Ранок розпочався з двох поганих новин: сходження з рейок 15 вагонів на перегоні біля Кривого Рогу та розбите скло в щойно відремонтованому поїзді на маршруті Шевченко-Черкаси. Обидва випадки сталися через найгірші людські якості: перший – умисне пошкодження колії з явним умислом спричинити аварію, другий – примітивний вандалізм», – повідомив Жмак у Telegram-каналі.

Він наголосив, що в обох випадках ніхто не постраждав.

«Ми вже проводимо розслідування за цими фактами та відреагуємо належним чином. Також ми звернулися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення», – додав він.

За даними Нацполіції, 28 жовтня о 4:10 на околиці міста Кривий Ріг Дніпропетровської області під час руху вантажного потягу зійшли з рейок більш ніж десяток вагонів. Внаслідок події ніхто не постраждав. За фактом поліція відкрила кримінальне провадження про «порушення правил безпечного руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту».

 

 


your ad here

ваш коментар: